G80-1800LPCEU-0
Cherry AmericasCherry Americas
Cherry Americas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος KEYBOARD 104 KEY USB/PS2 LT GRAY
Φύλλα δεδομένων: G80-1800LPCEU-0.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 889 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος G80-1800LPCEU-0 Κατασκευαστής Cherry Americas
Διαθέσιμη ποσότητα 889 pcs Φύλλο δεδομένων G80-1800LPCEU-0.pdf
Τύπος Keyboard Μέγεθος / Διαστάσεις 15.910" L x 7.090" W x 1.690" H (404.00mm x 180.00mm x 43.00mm)