CSHD6-40C TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CSHD6-40C TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 6A DPAK
Φύλλα δεδομένων: CSHD6-40C TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSHD6-40C TR13 Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 6A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87225 pcs Φύλλο δεδομένων CSHD6-40C TR13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 6A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα CSHD6-40C TR13CT
CSHD6-40C TR13CT-ND
CSHD6-40CTR13CT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 6A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 40V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 6A