CQ220I-10B
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRIAC A TO-220
Φύλλα δεδομένων: CQ220I-10B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CQ220I-10B
Αριθμός εξαρτήματος CQ220I-10B Κατασκευαστής Central Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 4239 pcs Φύλλο δεδομένων CQ220I-10B.pdf
Τάσης - μέλος Off 200V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V
Triac Τύπος Internally Triggered Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220-3
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Internally Triggered 200V 10A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 10A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) -
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 25mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA