CMSH2-40L TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CMSH2-40L TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB
Φύλλα δεδομένων: CMSH2-40L TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMSH2-40L TR13 Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 125262 pcs Φύλλο δεδομένων CMSH2-40L TR13.pdf
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 400mV @ 2A Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMB Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io)
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα CMSH2-40L TR13CT
CMSH2-40L TR13CT-ND
CMSH2-40LTR13CT
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 40V 2A Surface Mount SMB Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 40V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A Χωρητικότητα @ VR, F 150pF @ 4V, 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CMSH2-40 TR13
CMSH2-40 TR13