CDM7-600LR TR13
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CDM7-600LR TR13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 7A 600V DPAK
Φύλλα δεδομένων: CDM7-600LR TR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDM7-600LR TR13 Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 7A 600V DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86768 pcs Φύλλο δεδομένων CDM7-600LR TR13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) 30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 580 mOhm @ 3.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 60W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα CDM7-600LR TR13 PBFREE
CDM7-600LR TR13TR
CDM7-600LR TR13TR-ND
CDM7-600LRTR13TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 440pF @ 100V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 14.5nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 7A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)