BZX84C3V9 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C3V9 TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.9V 350MW SOT23
Φύλλα δεδομένων: BZX84C3V9 TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C3V9 TR
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C3V9 TR Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 350MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 390059 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C3V9 TR.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23
Σειρά - Ισχύς - Max 350mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C3V9 CT
BZX84C3V9 CT-ND
BZX84C3V9CSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.9V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 1V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C3V6_D87Z
BZX84C3V6_D87Z
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.6V 350MW SOT23-3
Σε απόθεμα: 4171 pcs
Κατεβάστε: BZX84C3V6_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C3V9-7
BZX84C3V9-7
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C3V9-7.pdf
RFQ
BZX84C3V6TS-7-F
BZX84C3V6TS-7-F
Περιγραφή: DIODE ZENER ARRAY 3.6V SOT363
Κατεβάστε: BZX84C3V6TS-7-F.pdf
BZX84C3V9-E3-08
BZX84C3V9-E3-08
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: BZX84C3V9-E3-08.pdf
BZX84C3V9-7-F
BZX84C3V9-7-F
Κατεβάστε: BZX84C3V9-7-F.pdf
BZX84C3V9-E3-18
BZX84C3V9-E3-18
Κατεβάστε: BZX84C3V9-E3-18.pdf
BZX84C3V9-G3-08
BZX84C3V9-G3-08
Κατεβάστε: BZX84C3V9-G3-08.pdf
BZX84C3V9 RFG
BZX84C3V9 RFG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23
Κατεβάστε: BZX84C3V9 RFG.pdf
BZX84C3V6W-7-F
BZX84C3V6W-7-F
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOT323
Κατεβάστε: BZX84C3V6W-7-F.pdf
BZX84C3V9
BZX84C3V9
Κατασκευαστές: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 350MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C3V9.pdf
BZX84C3V6W-7
BZX84C3V6W-7
Κατεβάστε: BZX84C3V6W-7.pdf
BZX84C3V9-G3-18
BZX84C3V9-G3-18
Κατεβάστε: BZX84C3V9-G3-18.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών