SPD244801B
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 480W
Φύλλα δεδομένων: SPD244801B.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 305 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 305 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPD244801B
Αριθμός εξαρτήματος SPD244801B Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 480W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 305 pcs Φύλλο δεδομένων SPD244801B.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.59" L x 6.91" W x 4.90" H (116.6mm x 175.5mm x 124.5mm) Σειρά SPD
Ισχύς (Watts) 480W Αλλα ονόματα 1864-1277
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 71°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input Αποδοτικότητα 89%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 20A
εγκρίσεις CCC, CE, cULus, TUV εφαρμογές Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SPD24601
SPD24601
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 60W
Σε απόθεμα: 1110 pcs
Κατεβάστε: SPD24601.pdf
RFQ