SPD121201
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
SPD121201 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SPD121201
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 120W
Φύλλα δεδομένων: SPD121201.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 672 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPD121201
Αριθμός εξαρτήματος SPD121201 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 672 pcs Φύλλο δεδομένων SPD121201.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.41" L x 2.54" W x 4.88" H (111.9mm x 64.4mm x 124.0mm) Σειρά SPD
Ισχύς (Watts) 120W Αλλα ονόματα 1864-1258
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 71°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 87%
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 10A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A