SD210230
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SD210230
Περιγραφή προϊόντος SENSOR RLY 220VAC DPDT NAMUR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 520 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 520 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SD210230
Αριθμός εξαρτήματος SD210230 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SENSOR RLY 220VAC DPDT NAMUR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 520 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 230VAC Σειρά -
Τύπος εξόδου Relay Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Sensor Amplifier DIN Rail Τρέχουσες - Προμήθεια 1.2mA