PL22SFLR24
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLT LIGHT 24 VAC/DC RED LED
Φύλλα δεδομένων: PL22SFLR24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PL22SFLR24
Αριθμός εξαρτήματος PL22SFLR24 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PLT LIGHT 24 VAC/DC RED LED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3990 pcs Φύλλο δεδομένων PL22SFLR24.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 24V
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.866" (22.00mm) Αλλα ονόματα 1864-2617
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Millicandela Αξιολόγηση -
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 29.00mm
φακός χρώμα - Χρώμα λάμπας Red
Προστασία Ingress IP65 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Red 24V 18mA Round with Flat Top, 29.00mm Ρεύμα 18mA