PE12C2T15PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT TB REC 12MM PNP NC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PE12C2T15PC
Αριθμός εξαρτήματος PE12C2T15PC Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT TB REC 12MM PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1089 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Through-Beam Απόσταση ανίχνευσης 590.551" (15m)
Χρόνος απόκρισης 3.5ms, 6.5ms Διαμόρφωση εξόδου PNP
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Πηγή φωτός Infrared (880nm) Προστασία Ingress IP67
Μέθοδος σύνδεσης Cable καλώδιο Μήκος 196.850" (5000.00mm)
Τύπος προσαρμογής Adjustable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PE12C2T15
PE12C2T15
Περιγραφή: SEN PHT TB EMIT 12MM CH2