PD30CTD10PASA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT DR 1M PNP NO+NC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30CTD10PASA
Αριθμός εξαρτήματος PD30CTD10PASA Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT DR 1M PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1654 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 39.370" (1m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Πηγή φωτός Infrared (625nm) Προστασία Ingress IP67
Μέθοδος σύνδεσης Cable καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm)