PB22SSRS31K
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PB22SSRS31K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος CONFIG SW BODY SELECTR NON-ILLUM
Φύλλα δεδομένων: PB22SSRS31K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB22SSRS31K
Αριθμός εξαρτήματος PB22SSRS31K Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή CONFIG SW BODY SELECTR NON-ILLUM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10089 pcs Φύλλο δεδομένων PB22SSRS31K.pdf
Τύπος Maintained Σειρά PB
απαιτεί Contact Block(s) Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 22mm (Round)
Αλλα ονόματα 1864-2599 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Φωτισμός Non-Illuminated Λεπτομερής περιγραφή Configurable Switch Body Selector Non-Illuminated
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PB22SPPM41R
PB22SPPM41R
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
Σε απόθεμα: 7014 pcs
Κατεβάστε: PB22SPPM41R.pdf
RFQ
PB22SSRS21K
PB22SSRS21K
Κατεβάστε: PB22SSRS21K.pdf
RFQ
PB242D1A2R-236
PB242D1A2R-236
Κατασκευαστές: E-Switch
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON DPST 20A 125V