PB22BE0G
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PB22BE0G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PB22BE0G
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
Φύλλα δεδομένων: PB22BE0G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB22BE0G
Αριθμός εξαρτήματος PB22BE0G Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19458 pcs Φύλλο δεδομένων PB22BE0G.pdf
Τύπος Momentary Σειρά PB
απαιτεί Contact Block(s) Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 22mm (Round)
Αλλα ονόματα 1864-2549 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PB2130UP002A
PB2130UP002A
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: AUDIO PIEZO INDICATOR 4-15V TH
Σε απόθεμα: 6027 pcs
Κατεβάστε: PB2130UP002A.pdf
RFQ
PB2115NLT
PB2115NLT
Κατασκευαστές: Pulse Electronics Corporation
Περιγραφή: XFRMR 3.3V 10W 25.2UH POE EP10