LDP2TA2B115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DUAL CH LOOP DETECTOR 115VAC
Φύλλα δεδομένων: LDP2TA2B115.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 691 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 691 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LDP2TA2B115
Αριθμός εξαρτήματος LDP2TA2B115 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή DUAL CH LOOP DETECTOR 115VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 691 pcs Φύλλο δεδομένων LDP2TA2B115.pdf
Τάσης - Προμήθεια 115VAC Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Unshielded Σειρά LD
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης -
απόκριση συχνότητας 1Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα 1864-2498
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable