ICS30SN15PCM1-FB
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ICS30SN15PCM1-FB Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX FB M30 PLG PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1250 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 36 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Unshielded Σειρά ICS
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.59" (15mm)
απόκριση συχνότητας 1kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Σώμα Stainless Steel Προστασία Ingress IP67, IP68, IP69K
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.59" (15mm) IP67, IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30