ICS30SF10PCM1-FB
Επισκόπηση προϊόντος
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ICS30SF10PCM1-FB Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX FB M30 PLG PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1221 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 36 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Unshielded Σειρά ICS
Τύπος αισθητήρα Inductive απόκριση συχνότητας 1kHz
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 90°C