ICS30LF10PCM1-FB
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX FB M30 PLG PNP NC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ICS30LF10PCM1-FB Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX FB M30 PLG PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1257 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 36 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Unshielded Σειρά ICS
Τύπος αισθητήρα Inductive απόκριση συχνότητας 1kHz
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)