ICB30SN15PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX M30 PNP NC
Φύλλα δεδομένων: ICB30SN15PC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ICB30SN15PC
Αριθμός εξαρτήματος ICB30SN15PC Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX M30 PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1660 pcs Φύλλο δεδομένων ICB30SN15PC.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 36 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά ICB
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.591" (15mm)
απόκριση συχνότητας 1kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου PNP-NC, 3-Wire Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass
Προστασία Ingress IP67 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30