ICB12S30F02PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
ICB12S30F02PC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX M12 CBL 30MM PNP NC
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ICB12S30F02PC
Αριθμός εξαρτήματος ICB12S30F02PC Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX M12 CBL 30MM PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2698 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 36 V Στυλ λήξης Cable
θωράκιση Unshielded Σειρά ICB
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.08" (2mm)
απόκριση συχνότητας 2kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M12
Τύπος εξόδου PNP-NC, 4-Wire Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (TA)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass
Προστασία Ingress IP67 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.08" (2mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12