IA30FLF10PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX MTL FACE M30 PNP NC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 530 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 530 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IA30FLF10PC
Αριθμός εξαρτήματος IA30FLF10PC Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX MTL FACE M30 PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 530 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable
θωράκιση Unshielded Σειρά IA
Τύπος αισθητήρα Inductive απόκριση συχνότητας 300Hz
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (TA)