IA12ASF04DCM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX BS M12 2W DC NC
Φύλλα δεδομένων: IA12ASF04DCM1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IA12ASF04DCM1
Αριθμός εξαρτήματος IA12ASF04DCM1 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX BS M12 2W DC NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1745 pcs Φύλλο δεδομένων IA12ASF04DCM1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 36 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Unshielded Σειρά IA
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.157" (4mm)
απόκριση συχνότητας 1kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M12
Τύπος εξόδου NPN-NC, 2-Wire Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass
Προστασία Ingress IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M12