IA08BLN25PC
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX M8 PNP NC CBL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IA08BLN25PC
Αριθμός εξαρτήματος IA08BLN25PC Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX M8 PNP NC CBL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1328 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable
θωράκιση Unshielded Σειρά IA
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.10" (2.5mm)
απόκριση συχνότητας 2kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M8
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Σώμα Stainless Steel Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.10" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8