IA08BLF15PCM5
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PROX M8 PNP NC PLUG
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IA08BLF15PCM5
Αριθμός εξαρτήματος IA08BLF15PCM5 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PROX M8 PNP NC PLUG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1573 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Connector
θωράκιση Unshielded Σειρά IA
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.06" (1.5mm)
απόκριση συχνότητας 2kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M8
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό - Σώμα Stainless Steel Προστασία Ingress IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.06" (1.5mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M8