H496166115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LEVEL CONTROL RELAY
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 293 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 293 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του H496166115
Αριθμός εξαρτήματος H496166115 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή LEVEL CONTROL RELAY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 293 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 115VAC Τύπος High/Low Level
Στυλ λήξης Screw Terminal Σειρά H 496
ευαισθησία 200Ohm ~ 220kOhm Τύπος εξόδου Relay
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Τύπος υγρού -
Χαρακτηριστικά Adjustable Sensitivity Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) -
Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level DPDT (2 Form C) 115VAC DIN Rail Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 8A @ 250VAC