GMB631PC25
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB631PC25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος CIR BRK THERM-M 25A 240VAC/60VDC
Φύλλα δεδομένων: GMB631PC25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMB631PC25
Αριθμός εξαρτήματος GMB631PC25 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή CIR BRK THERM-M 25A 240VAC/60VDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4017 pcs Φύλλο δεδομένων GMB631PC25.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 60V Τάση Αξιολόγηση - AC 240V
Σειρά GMB63 Αλλα ονόματα 1864-1319
Αριθμός των Πολωνών 1 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός None
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Breaker Τύπος Thermal Magnetic