GDP321SS120V
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 1P+S DPC SCRW TERM 32A 120VAC
Φύλλα δεδομένων: GDP321SS120V.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GDP321SS120V
Αριθμός εξαρτήματος GDP321SS120V Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή 1P+S DPC SCRW TERM 32A 120VAC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7154 pcs Φύλλο δεδομένων GDP321SS120V.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 102 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 24 VAC
Στυλ λήξης Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) εναλλαγή τάσης 277VAC - Nom
Σειρά GDP Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 1864-1835 Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 40°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 32A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 120VAC πηνίο Αντίσταση -