CLP4MA2A115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος COND LEVEL 4+1 MULTI FUNC PLG
Φύλλα δεδομένων: CLP4MA2A115.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 320 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CLP4MA2A115
Αριθμός εξαρτήματος CLP4MA2A115 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή COND LEVEL 4+1 MULTI FUNC PLG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 320 pcs Φύλλο δεδομένων CLP4MA2A115.pdf
Τάσης - Προμήθεια 115VAC Τύπος High/Low Level
Στυλ λήξης Plug In, 11 Pin (Octal) Σειρά CL
ευαισθησία 250Ohm ~ 500kOhm Τύπος εξόδου Relay
Αλλα ονόματα 1864-1621 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος υγρού Chemical Solutions, Waste Water Χαρακτηριστικά Adjustable Sensitivity
Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) - Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level SPST-NO (1 Form A) x 2 115VAC Socketable
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 8A @ 250VAC Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) x 2