CC75SA120
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CC75SA120
Περιγραφή προϊόντος 3P CONT S 120V 50/60HZ 2NO2NC
Φύλλα δεδομένων: CC75SA120.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 795 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC75SA120
Αριθμός εξαρτήματος CC75SA120 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή 3P CONT S 120V 50/60HZ 2NO2NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 795 pcs Φύλλο δεδομένων CC75SA120.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 102 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 36 VAC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 690VAC - Max
Σειρά CC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1864-1563
Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 15ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Auxiliary Contacts Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 75A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A)
πηνίο τάσης 120VAC πηνίο Αντίσταση -