CC50SA120
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
CC50SA120 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CC50SA120
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος RELAY CONTACTOR 3POLE 50A 120V
Φύλλα δεδομένων: CC50SA120.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 958 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 958 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC50SA120
Αριθμός εξαρτήματος CC50SA120 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή RELAY CONTACTOR 3POLE 50A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 958 pcs Φύλλο δεδομένων CC50SA120.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 102 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 36 VAC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 690VAC - Max
Σειρά CC Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1864-1294
Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 12ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Χαρακτηριστικά Auxiliary Contacts
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 50A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A) πηνίο τάσης 120VAC