CC130LD24
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CC130LD24
Περιγραφή προϊόντος RLY CONT 3P 24V DC 2NO/2NC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 225 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 225 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC130LD24
Αριθμός εξαρτήματος CC130LD24 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή RLY CONT 3P 24V DC 2NO/2NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 225 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Box Lug εναλλαγή τάσης 690VAC - Max
Σειρά CC Χρόνος αποδέσμευσης 60ms
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 70ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Χαρακτηριστικά Auxiliary Contacts
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 130A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A) πηνίο τάσης 24VDC