CC100SD12
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CC100SD12
Περιγραφή προϊόντος RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 260 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 260 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC100SD12
Αριθμός εξαρτήματος CC100SD12 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή RLY CONT 3P 12V DC 2NO/2NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 260 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 690VAC - Max
Σειρά CC Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 100ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Χαρακτηριστικά Auxiliary Contacts
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 100A Επικοινωνία Υλικό -
Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A) πηνίο τάσης 12VDC