CX5Z-A5B2C5-50-16.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CX5Z-A5B2C5-50-16.0D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CX5Z-A5B2C5-50-16.0D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CX5Z-A5B2C5-50-16.0D18 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98750 pcs Φύλλο δεδομένων CX5Z-A5B2C5-50-16.0D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Σειρά CX5 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 370-1163-2
CX5ZA5B2C55016.0D18
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm) Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 16MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 16MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead