CX5Z-A1B2C5-40-24.0D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CX5Z-A1B2C5-40-24.0D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CX5Z-A1B2C5-40-24.0D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CX5Z-A1B2C5-40-24.0D18 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83617 pcs Φύλλο δεδομένων CX5Z-A1B2C5-40-24.0D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.205" W (7.20mm x 5.20mm)
Σειρά CX5 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα 370-1136-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 24MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead