CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F
Cardinal Components Inc.Cardinal Components Inc.
CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 29.49152MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F Κατασκευαστής Cardinal Components Inc.
Περιγραφή CRYSTAL 29.49152MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173770 pcs Φύλλο δεδομένων CSM4Z-A2B3C3-40-29.49152D18-F.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Σειρά CSM4 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ακροαματικότητα - Πόλωση HC-49S
Άλλα ονόματα 370-1181-2
CSM4ZA2B3C34029.49152D18F
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα φορτίου ±30ppm Ισόβια @ Temp. 40 Ohm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Λειτουργία 18pF
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Συχνότητα 29.49152MHz
Διευρυμένη περιγραφή 29.49152MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -40°C ~ 85°C Surface Mount HC-49S Περιγραφή CRYSTAL 29.49152MHZ 18PF SMD