CSM1Z-A5B2C3-120-7.3728D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A5B2C3-120-7.3728D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CSM1Z-A5B2C3-120-7.3728D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSM1Z-A5B2C3-120-7.3728D18 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120910 pcs Φύλλο δεδομένων CSM1Z-A5B2C3-120-7.3728D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Σειρά CSM1 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση HC-49S
Αλλα ονόματα 370-1103-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 7.3728MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 120 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 7.3728MHz ±30ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49S