CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001
Cardinal ComponentsCardinal Components
Cardinal Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSCILLATOR 5.0V 1.001 / 9.5 MHZ
Φύλλα δεδομένων: CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή OSCILLATOR 5.0V 1.001 / 9.5 MHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11069 pcs Φύλλο δεδομένων CPPDC7T-A5BR-9.5/1.001.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά FIPO™ CPPD
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Παραγωγή CMOS Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 0.075" (1.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα - Έξοδος 2 - Συχνότητα - Υλοποίηση 1 1.001MHz, 9.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 5V 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA