ZDEA15P0L2
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZDEA15P0L2
Αριθμός εξαρτήματος ZDEA15P0L2 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4037 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) High Density
Shell Υλικό, Finish Steel Σειρά ZD
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Grounding Indents Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Signal