VG95234D-28A63PN
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 28POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: 1.VG95234D-28A63PN.pdf2.VG95234D-28A63PN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος VG95234D-28A63PN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN PLUG MALE 28POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5611 pcs Φύλλο δεδομένων 1.VG95234D-28A63PN.pdf2.VG95234D-28A63PN.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 28-A63 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά VG 95234, CA-B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 28
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A, 41A