MTB1-11SL56-01
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO
Φύλλα δεδομένων: MTB1-11SL56-01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MTB1-11SL56-01 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 3212 pcs Φύλλο δεδομένων MTB1-11SL56-01.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά MT
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 095269-0041
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 11
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Ύψος μόνωσης - Χρώμα μόνωσης -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Guide Pin
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 11 Position Connector Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Socket