| Αριθμός εξαρτήματος | MKJ4A6F9-19P | Κατασκευαστής | Cannon |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1110 pcs | Φύλλο δεδομένων | MKJ4A6F9-19P.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | 500VAC | Λήξη | Crimp |
| θωράκιση | Shielded | Shell Μέγεθος, MIL | - |
| Shell Μέγεθος - Εισαγωγή | 9-35 | Shell Material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Electroless Nickel | Σειρά | MKJ4 |
| Συσκευασία | Bulk | Αλλα ονόματα | 1003-1602 155223-0041 1552230041 |
| Προσανατολισμός | N (Normal) | Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C |
| Αριθμός θέσεων | 19 | τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| τοποθέτηση Χαρακτηριστικό | - | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 8 Weeks |
| Χαρακτηριστικά | - | στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Λεπτομερής περιγραφή | 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold | τρέχουσα Αξιολόγηση | 5A |