MKJ3C7W8-13DN
CannonCannon
MKJ3C7W8-13DN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 13POS GOLD SLDR
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MKJ3C7W8-13DN
Αριθμός εξαρτήματος MKJ3C7W8-13DN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 13POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1205 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500VAC Λήξη Solder
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MKJ3
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1003-1544
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός θέσεων 13 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5A