MKJ3C7W12-37DN
CannonCannon
MKJ3C7W12-37DN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 37POS GOLD SLDR
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 605 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MKJ3C7W12-37DN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 37POS GOLD SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 605 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500VAC Λήξη Solder
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MKJ3
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1003-1543
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5A