MKJ3C7F7-10BN
CannonCannon
MKJ3C7F7-10BN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MKJ3C7F7-10BN
Αριθμός εξαρτήματος MKJ3C7F7-10BN Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1475 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500VAC Λήξη Solder
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MKJ3
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1003-1499
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5A