MKJ3C7F10-26BN
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MKJ3C7F10-26BN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Φύλλα δεδομένων: MKJ3C7F10-26BN.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 849 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 849 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MKJ3C7F10-26BN Κατασκευαστής ITT Cannon, LLC
Περιγραφή CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 849 pcs Φύλλο δεδομένων MKJ3C7F10-26BN.pdf
Τάση - Ονομαστική 500VAC Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Μέγεθος κελύφους - Εισαγωγή (Μετατροπή από) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Υλικό, Finish - Σειρά MIL-DTL-38999, MKJ3
Κατάσταση RoHS Bulk Άλλα ονόματα 1003-1503
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Bulkhead; Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MKJ3C7F10-26BN Μεγάλης διαμέτρου Παραδίδεται 10-26
Χαρακτηριστικά Shielded Διευρυμένη περιγραφή 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Περιγραφή CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS τρέχουσα Αξιολόγηση 5A