MKJ1A7F9-19SA
CannonCannon
MKJ1A7F9-19SA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MKJ1A7F9-19SA
Αριθμός εξαρτήματος MKJ1A7F9-19SA Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1070 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 500VAC Λήξη Crimp
θωράκιση Shielded Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά MKJ1
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1003-1574
Προσανατολισμός A Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Bulkhead - Front Side Nut Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 5A