MDSM-9PE-Z7-VR25
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR
Φύλλα δεδομένων: MDSM-9PE-Z7-VR25.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDSM-9PE-Z7-VR25 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6008 pcs Φύλλο δεδομένων MDSM-9PE-Z7-VR25.pdf
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 9
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock (2-56) Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 9 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A