MDSM-25PE-Z10
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDSM-25PE-Z10
Αριθμός εξαρτήματος MDSM-25PE-Z10 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 25POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4746 pcs Φύλλο δεδομένων
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 25
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side, Female Screwlock (2-56) Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 25 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Type, Micro-D Χρώμα -
Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDSM-25PE-Z12-VR17
MDSM-25PE-Z12-VR17
Σε απόθεμα: 7178 pcs
Κατεβάστε: MDSM-25PE-Z12-VR17.pdf
RFQ
MDSM-25PE-Z10-VR17
MDSM-25PE-Z10-VR17