MDSM-15PE-Z7
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDSM-15PE-Z7
Αριθμός εξαρτήματος MDSM-15PE-Z7 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3074 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated Σειρά MDSM
Συσκευασία Tube Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
φλάντζα Χαρακτηριστικό - Χαρακτηριστικά Board Lock, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Type, Micro-D Χρώμα -
Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDSM-15PE-Z33-VR22
MDSM-15PE-Z33-VR22
Σε απόθεμα: 6321 pcs
Κατεβάστε: MDSM-15PE-Z33-VR22.pdf
RFQ
MDSM-15PE-Z7-VR22
MDSM-15PE-Z7-VR22