MDM-51SH027L
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-51SH027L.pdf2.MDM-51SH027L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-51SH027L
Αριθμός εξαρτήματος MDM-51SH027L Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 51POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1001 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-51SH027L.pdf2.MDM-51SH027L.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Wire Leads Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IMDM-51SH027L
MDM51SH027L
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 51 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 51 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Type, Micro-D
Χρώμα - Backspace Spacing -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDM-51SH028B-A174
MDM-51SH028B-A174
Περιγραφή: CABLE ASSY D TO MICRO-D YL 1'
Σε απόθεμα: 1421 pcs
Κατεβάστε: MDM-51SH028B-A174.pdf
RFQ
MDM-51SH027L-A174
MDM-51SH027L-A174